|
Zimné majstrovstvá Slovenska 16-17.12.1978 Martin, ročník 1966. |
|
|
|
|
|
|
100m znak žiaci ročník 1966 |
1. |
Vladimír Železník |
TsTo |
1:14,3 |
|
2. |
Neuwirth Róbert |
TS To |
1:17,0 |
|
3. |
Fehér Igor |
SVŠT |
1:18,8 |
|
4. |
Marko Peter |
TsTo |
1:20,4 |
|
5. |
Leponi Peter |
GuPu |
1:21,3 |
|
6-7. |
Láznik Juraj |
VŠTr |
1:21,6 |
|
6-7. |
Furdík Robert |
MoBre |
1:21,6 |
|
8. |
Orlovský Ján |
KuPi |
1:22,1 |
|
9. |
Vlnieška Marián |
LoŽi |
1:23,0 |
|
10. |
Rosskopf Rudolf |
UKB |
1:24,4 |
|
11. |
Masný Peter |
UKB |
1:24,4 |
|
|
|
|
|
|
|
200m znak žiačky ročník 1966 |
1. |
Starinská Drahomíra |
VŠNi |
2:53,5 |
|
2. |
Kondéová Alena |
TsTo |
2:55,0 |
|
3. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
2:57,9 |
|
4. |
Hučková Zuzana |
SnBoj |
2:58,4 |
|
5. |
Kojšová Zita |
StMa |
2:58,6 |
|
6. |
Bobáková Iveta |
CHZJD |
3:10,0 |
diskv. |
|
|
|
|
|
|
200m motýlik žiaci ročník 1966 |
1. |
Jirát Peter |
LoPr |
2:41,9 |
|
2. |
Čiško Peter |
TsTo |
2:46,0 |
|
3. |
Lacko Martin |
SlBB |
2:55,3 |
|
4. |
Skalník Marian |
TsTo |
2:58,4 |
|
5. |
Vass Marek |
UKB |
3:09,1 |
|
6. |
Čulák Juraj |
StMa |
3:15,2 |
|
7. |
Masný Peter |
UKB |
3:28,0 |
|
8. |
Hájiček Miroslav |
LoVr |
3:33,5 |
|
|
|
|
|
|
|
100m motýlik žiačky ročník 1966 |
1. |
Babiaková Lucia |
SVŠT |
1:18,3 |
|
2. |
Daňová Renata |
TsTo |
1:22,8 |
|
3. |
Durčová Alica |
StMa |
1:25,8 |
|
4. |
Křížová Daniela |
LoVr |
1:25,8 |
|
5. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
1:27,2 |
|
6. |
Kačmeryová Slávka |
ČHKo |
1:27,5 |
|
7. |
Stínová Judita |
ESNZ |
1:28,6 |
|
8. |
Valachová Soňa |
TsTo |
1:32,8 |
|
9. |
Křížová Michaela |
LoVr |
1:36,1 |
|
10. |
Hanesová Viola |
VŠNi |
1:37,8 |
|
11. |
Kotláriková Jana |
TJDm |
1:38,2 |
|
|
|
|
|
|
|
100m voľný spôsob žiaci ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
1:00,7 |
|
2. |
Lacko Martin |
SlBB |
1:04,8 |
|
3. |
Mančík Igor |
SnBoj |
1:05,4 |
|
4. |
Bugiš Mikuláš |
ČHKo |
1:06,9 |
|
5. |
Skladaný Juraj |
TsTo |
1:07,2 |
|
6. |
Železník Vladimír |
TsTo |
1:07,9 |
|
7. |
Marko Peter |
TsTo |
1:08,9 |
|
8-9. |
Čiško Peter |
TsTo |
1:09,2 |
|
8-9. |
Rosskopf Rudolf |
UKB |
1:09,2 |
|
10. |
Furdík Robert |
MoBre |
1:09,9 |
|
11. |
Michalko Ján |
LoŽi |
1:09,9 |
|
12. |
Zelenský Igor |
CHZJD |
1:14,4 |
|
|
|
|
|
|
|
400m voľný spôsob žiačky ročník 1966 |
1. |
Decejová Oxana |
LoPr |
5:14,8 |
|
2. |
Štefanková Jana |
LoPr |
5:21,7 |
|
3. |
Daňová Renata |
TsTo |
5:25,7 |
|
4. |
Kačmáryová Slávka |
ČHKo |
5:38,2 |
|
5. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
5:44,1 |
|
6. |
Hučková Zuzana |
SnBoj |
5:47,7 |
|
7. |
Mikulášová Jana |
GuPu |
5:48,7 |
|
8. |
Starinská Drahomíra |
VŠNi |
5:49,6 |
|
9. |
Valachová Soňa |
TsTo |
5:52,6 |
|
10. |
Tanušková Jarmila |
GuPu |
6:07,7 |
|
|
|
|
|
|
|
400m polohový pretek žiaci ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
5:25,1 |
|
2. |
Fehér Igor |
SVŠT |
5:46,2 |
|
3. |
Jirát Peter |
LoPr |
5:49,8 |
|
4. |
Turček Vladimír |
TsTo |
5:55,9 |
|
5. |
Neuwirth Robert |
TsTo |
5:56,0 |
|
6. |
Mančík Igor |
SnBoj |
6:05,9 |
|
7. |
Železník Vladimír |
TsTo |
6:10,7 |
|
8. |
Rosskopf Rudolf |
UKB |
6:22,2 |
|
9. |
Lacko Martin |
SlBB |
6:26,0 |
|
10. |
Michalko Ján |
LoŽi |
6:28,5 |
|
11. |
Čiško Peter |
TsTo |
6:40,7 |
|
|
Masný Peter |
UKB |
|
diskv. |
|
|
|
|
|
|
200m polohový pretek žiačky ročník 1966 |
1. |
Babiaková Lucia |
SVŠT |
2:48,4 |
|
2. |
Paliesková Edita |
GuPu |
2:53,0 |
|
3. |
Krížová Daniela |
LoVr |
2:57,0 |
|
4. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
3:02,4 |
|
5. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
3:02,6 |
|
6. |
Stínová Judita |
ESNZ |
3:09,9 |
|
7. |
Starinská Drahomíra |
VŠNi |
3:11,8 |
|
8. |
Kondéová Alena |
TsTo |
3:13,2 |
|
9. |
Hanesová Viola |
VŠNi |
3:16,0 |
|
|
Daňová Renata |
TsTo |
3:00,7 |
diskv. |
|
|
|
|
|
|
200m znak žiaci ročník 1966 |
1. |
Neuwirth Robert |
TsTo |
2:40,4 |
|
2. |
Železník Vladimír |
TsTo |
2:40,7 |
|
3. |
Féher Igor |
SVŠT |
2:49,2 |
|
4. |
Furdík Robert |
MoBre |
2:52,8 |
|
5. |
Michalko Ján |
LoŽi |
2:53,0 |
|
6. |
Marko Peter |
TsTo |
2:53,6 |
|
7. |
Láznik Juraj |
VŠNi |
2:53,7 |
|
8. |
Orlovský Ján |
KuPi |
2:56,1 |
|
9. |
Masný Peter |
UKB |
3:02,2 |
|
10. |
Vlnieška Marian |
LoŽi |
3:05,0 |
|
|
|
|
|
|
|
100m znak žiačky ročník 1966 |
1. |
Starinská Drahomíra |
VŠNi |
1:20,9 |
|
2. |
Kondéová Alena |
TsTo |
1:21,7 |
|
3. |
Tanušková Jarmila |
GuPu |
1:23,3 |
|
4. |
Hučková Zuzana |
SnBoj |
1:23,9 |
|
5. |
Klasová Alica |
SnBoj |
1:24,0 |
|
6. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
1:24,1 |
|
7. |
Kojšová Zita |
StMa |
1:25,2 |
|
8. |
Salamánková Jana |
LoŽi |
1:29,3 |
|
9. |
Bobáková Iveta |
CHZJD |
1:31,6 |
|
|
|
|
|
|
|
100m motýlik ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
1:09,5 |
|
2. |
Turček Vladimír |
TsTo |
1:13,8 |
|
3. |
Čiško Peter |
TsTo |
1:14,1 |
|
4. |
Féher Igor |
SVŠT |
1:16,0 |
|
5. |
Lacko Martin |
SlBB |
1:18,3 |
|
6. |
Skladaný Juraj |
TsTo |
1:18,4 |
|
7. |
Sklaník Marián |
TsTo |
1:19,3 |
|
8. |
Vass Marek |
UKB |
1:21,7 |
|
9. |
Čulák Juraj |
StMa |
1:29,0 |
|
10. |
Masný Peter |
UKB |
1:30,5 |
|
11. |
Vlnieška Marián |
LoŽi |
1:36,0 |
|
|
|
|
|
|
|
200m motýlik žiačky ročník 1966 |
1. |
Ďurčová Alica |
StMa |
3:07,4 |
|
2. |
Daňová Renata |
TsTo |
3:07,5 |
|
3. |
Stínová Judita |
ESNZ |
3:09,8 |
|
4. |
Křížová Daniela |
LoVr |
3:11,9 |
|
5. |
Valachová Soňa |
TsTo |
3:23,4 |
|
6. |
Křížová Michaela |
LoVr |
3:23,8 |
|
7. |
Kotlaríková Jana |
TJDm |
3:38,3 |
|
8. |
Hanesová Viola |
VŠNi |
3:44,0 |
|
9. |
Závodná Miroslava |
LoŽi |
3:54,6 |
|
|
Halamová Dana |
TsTo |
|
diskv. |
|
|
|
|
|
|
400m voľný spôsob žiaci ročník 1966 |
1. |
Girášek Ľubomír |
LoPr |
4:59,3 |
|
2. |
Jirát Peter |
LoPr |
4:59,8 |
|
3. |
Lacko Martin |
SlBB |
5:03,0 |
|
4. |
Železník Vladimír |
TsTo |
5:07,8 |
|
5. |
Bugiš Mikuláš |
ČHKo |
5:09,1 |
|
6. |
Furdík Robert |
MoBre |
5:10,8 |
|
7. |
Čiško Peter |
TsTo |
5:13,7 |
|
8. |
Marko Peter |
TsTo |
5:14,1 |
|
9. |
Rosskopf Rudolf |
UKB |
5:15,8 |
|
|
Orlovský Ján |
KuPi |
5:29,0 |
diskv. |
|
Zelenský Igor |
CHZJD |
5:39,3 |
|
|
|
|
|
|
|
100m voľný spôsob žiačky ročník 1966 |
1. |
Dacajová Oxana |
LoPr |
1:09,5 |
|
2. |
Daňová Renata |
TsTo |
1:10,0 |
|
3. |
Štefanková Jana |
LoPr |
1:10,1 |
|
4. |
Kačmáriová Slávka |
ČHKo |
1:11,3 |
|
5. |
Paliesková Edita |
GuPu |
1:11,7 |
|
6. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
1:12,5 |
|
7. |
Tanušková Jarmila |
GuPu |
1:13,2 |
|
8. |
Starinská Drahomíra |
VŠNI |
1:15,3 |
|
9. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
1:18,2 |
|
|
Mikulová Jana |
GuPu |
|
vzdala |
|
|
|
|
|
|
200m polohový pretek žiaci ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
2:36,0 |
|
2. |
Fehér Igor |
SVŠT |
2:43,3 |
|
3. |
Turček Vladimír |
TsTo |
2:44,7 |
|
4. |
Leponi Peter |
GuPu |
2:47,2 |
|
5. |
Mančík Igor |
SnBoj |
2:47,4 |
|
6. |
Neuwirth Robert |
TsTo |
2:49,2 |
|
7. |
Skladaný Juraj |
TsTo |
2:52,3 |
|
8. |
Girášek Ľubomír |
LoPr |
2:52,4 |
|
9. |
Masný Peter |
UKB |
2:58,1 |
|
10. |
Čiško Peter |
TsTo |
2:59,2 |
|
11. |
Rosskopf Rudolf |
UKB |
3:00,6 |
|
|
|
|
|
|
|
400m polohový pretek žiačky ročník 1966 |
1. |
Babiaková Lucia |
SVŠT |
5:57,3 |
|
2. |
Křížová Daniela |
LoVr |
6:20,4 |
|
3. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
6:25,6 |
|
4. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
6:31,9 |
|
5. |
Stínová Judita |
ESNZ |
6:32,7 |
|
6. |
Kojšová Zita |
StMa |
6:38,7 |
|
7. |
Starinská Drahomíra |
VŠNi |
6:38,9 |
|
8. |
Kondéová Alena |
TsTo |
6:44,4 |
|
|
Letné majstrovstvá Slovenska 19-20.5.1979 Bratislava, ročníky 1966, 1965 |
|
|
|
|
|
|
100m znak žiaci ročník 1966 |
1. |
Fehér Igor |
SVŠT |
1:12,6 |
|
2. |
Železník Vladimír |
TsTo |
1:14,4 |
|
3. |
Neuwirth Robert |
TsTo |
1:16,0 |
|
4. |
Marko Peter |
TsTo |
1:16,4 |
|
5. |
Michalko Ján |
LoŽi |
1:19,4 |
|
6. |
Orlovský Ján |
KuPi |
1:19,8 |
|
7. |
Furdík Robert |
MoBre |
1:20,9 |
|
8. |
Vlnieška Marian |
LoŽi |
1:21,8 |
|
9. |
Leponi Peter |
GuPu |
1:22,9 |
|
10. |
Šaliga Ivan |
TsTo |
1:24,6 |
|
|
|
|
|
|
|
200m znak žiačky ročník 1966 |
1. |
Kondéová Alena |
TsTo |
2:53,7 |
|
2. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
2:53,8 |
|
3. |
Mišková Daniela |
ZVLPB |
2:55,2 |
|
4. |
Hučková Zuzana |
SnBoj |
2:58,8 |
|
5. |
Kojšová Zita |
StMa |
2:58,9 |
|
6. |
Jokmanová Gabriela |
SVŠT |
2:59,9 |
|
7. |
Klasová Alica |
SnBoj |
3:06,6 |
|
8. |
Trokanová Yvetta |
UKB |
3:07,4 |
|
9. |
Tanušková Jarmila |
GuPu |
3:08,8 |
|
10. |
Mikulová Jana |
GuPu |
3:10,0 |
|
11. |
Salamánková Jana |
LoŽi |
3:13,0 |
|
12. |
Adamíková Alexandra |
KuPi |
3:13,8 |
|
13. |
Babáková Iveta |
CHZJD |
3:21,5 |
|
14. |
Závodná Miroslava |
LoŽi |
3:22,4 |
|
|
|
|
|
|
|
200m znak žiačky ročník 1965 |
1. |
Kolcunová Tatiana |
LoPr |
2:44,2 |
|
2. |
Košecká Jana |
SVŠT |
2:45,5 |
|
3. |
Dovalová Izabela |
SlBB |
2:46,3 |
|
4. |
Ďuríková Katarína |
TsTo |
2:53,2 |
|
5. |
Duffeková Edita |
VŠTr |
3:01,4 |
|
6. |
Miháliková Zuzana |
TsTo |
3:02,5 |
|
7. |
Čechová Jana |
LoŽi |
3:04,8 |
|
8. |
Kračmerová Zdenka |
StMa |
3:09,2 |
|
9. |
Faturová Adriana |
GuPu |
3:10,0 |
|
10. |
Vašová Jarmila |
LoŽi |
3:13,4 |
|
11. |
Volnová Táňa |
LoVr |
3:17,9 |
|
12. |
Matisková Jana |
StMa |
3:21,0 |
|
|
|
|
|
|
|
200m prsia žiaci ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
2:48,6 |
|
2. |
Palacký František |
ČHKo |
3:02,8 |
|
3. |
Beňo Vladimír |
LoŽi |
3:06,8 |
|
4. |
Gréc Vladimír |
UKB |
3:08,1 |
|
5. |
Lepeni Peter |
GuPu |
3:11,6 |
|
6. |
Vass Marek |
UKB |
3:15,1 |
|
7. |
Makara Miloš |
KuPi |
3:18,5 |
|
8. |
Šaliga Ivan |
TsTo |
3:20,7 |
|
9. |
Vítko Juraj |
TsTo |
3:21,4 |
|
10. |
Božik Miloš |
TsTo |
3:22,9 |
|
11. |
Kováč Jaroslav |
UKB |
3:28,1 |
|
12. |
Hnát Peter |
LoPr |
3:28,6 |
|
|
|
|
|
|
|
200m motýlik žiaci ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
2:37,6 |
|
2. |
Jirát Peter |
LoPr |
2:39,1 |
|
3. |
Lacko Martin |
SlBB |
2:50,1 |
|
4. |
Čiško Peter |
TsTo |
3:00,8 |
|
5. |
Skalník Marian |
TsTo |
3:01,8 |
|
|
|
|
|
|
|
100m motýlik žiačky ročník 1966 |
1. |
Daňová Renata |
TsTo |
1:22,5 |
|
2. |
Stínová Judita |
ESNZ |
1:22,8 |
|
3. |
Ďurčová Alica |
StMa |
1:22,9 |
|
4. |
Kačmáryová Slávka |
ČHKo |
1:24,2 |
|
5. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
1:24,7 |
|
6. |
Klobučníková Iveta |
ESNZ |
1:31,5 |
|
7. |
Závodná Miroslava |
LoŽi |
1:40,5 |
|
|
Mišková Daniela |
ZVLPB |
|
diskv. |
|
|
|
|
|
|
100m motýlik žiačky ročník 1965 |
1. |
Domanická Adriana |
SnBoj |
1:10,9 |
|
2. |
Hutárová Zdena |
LoŽi |
1:12,1 |
|
3. |
Palčová Patrícia |
LoPr |
1:15,7 |
|
4. |
Levická Monika |
UKB |
1:16,5 |
|
5. |
Baranovičová Gabriela |
KuPi |
1:21,0 |
|
6. |
Duffeková Edita |
VŠTr |
1:21,3 |
|
7. |
Bednáriková Katarína |
KuPi |
1:23,5 |
|
8. |
Hajšová Drahoslava |
TsTo |
1:24,8 |
|
9. |
Mrázová Silvia |
StMa |
1:38,9 |
|
10. |
Matisková Jana |
StMa |
1:41,3 |
|
11. |
Kračmerová Zdenka |
StMa |
1:43,0 |
|
|
|
|
|
|
|
100m voľný spôsob ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
1:02,6 |
|
2. |
Lacko Martin |
SlBB |
1:03,3 |
|
3. |
Girášek Ľubomír |
LoPr |
1:04,4 |
|
4. |
Skladaný Juraj |
TsTo |
1:05,0 |
|
5. |
Mančík Igor |
SnBoj |
1:05,8 |
|
6. |
Turček Vladimír |
TsTo |
1:05,8 |
|
7. |
Bugiš Mikuláš |
ČHKo |
1:06,5 |
|
8. |
Mandula Juraj |
ČHKo |
1:06,8 |
|
9. |
Furdík Róbert |
MoBre |
1:07,7 |
|
10. |
Železník Vladimír |
TsTo |
1:08,2 |
|
11. |
Michalko Ján |
LoŽi |
1:08,9 |
|
12. |
Čiško Peter |
TsTo |
1:09,0 |
|
13. |
Dúha Marián |
SCPRu |
1:12,0 |
|
14. |
Vlnieška Marián |
LoŽi |
1:12,8 |
|
15. |
Leponi Peter |
GuPu |
1:13,6 |
|
16. |
Adamčík Miroslav |
LoŽi |
1:15,8 |
|
|
|
|
|
|
|
400m voľný spôsob žiačky ročník 1966 |
1. |
Daňová Renata |
TsTo |
5:13,1 |
|
2. |
Štefánková Jana |
LoPr |
5:18,3 |
|
3. |
Dacejová Oxana |
LoPr |
5:20,0 |
|
4. |
Paliesková Edita |
GuPu |
5:32,5 |
|
5. |
Kačmáryová Slávka |
ČHKo |
5:33,9 |
|
6. |
Halamová Dana |
TsTo |
5:37,3 |
|
7. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
5:37,8 |
|
8. |
Stínová Judita |
EsNZ |
5:45,1 |
|
9. |
Hučková Zuzana |
SnBoj |
5:49,4 |
|
10. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
5:49,5 |
|
11. |
Tanušková Jarmila |
GuPu |
5:53,8 |
|
12. |
Křížová Michaela |
LoVr |
5:55,4 |
|
13. |
Kondéová Alena |
TsTo |
6:04,4 |
|
14. |
Mikulová Jana |
GuPu |
6:09,8 |
|
|
|
|
|
|
|
400m voľný spôsob žiačky ročník 1965 |
1. |
Lukáčová Iveta |
ČHKo |
4:57,5 |
|
2. |
Hutárová Zdena |
LoŽi |
4:59,1 |
|
3. |
Machková Adriena |
SVŠT |
4:59,4 |
|
4. |
Košecká Jana |
SVŠT |
5:05,9 |
|
5. |
Levická Monika |
UKB |
5:23,2 |
|
6. |
Dovalová Izabela |
SlBB |
5:37,8 |
|
7. |
Hajšová Drahoslava |
TsTo |
5:38,9 |
|
8. |
Fabišíková Andrea |
LoPr |
5:47,1 |
|
9. |
Miháliková Zuzana |
TsTo |
5:49,4 |
|
10. |
Mrázová Silvia |
StMa |
6:21,8 |
|
|
Čechová Jana |
LoŽi |
|
diskv. |
|
|
|
|
|
|
400m polohový pretek žiaci ročník 1966 |
1. |
Fehér Igor |
SVŠT |
5:34,4 |
|
2. |
Jirát Peter |
LoPr |
5:36,9 |
|
3. |
Girášek Ľubomír |
LoPr |
5:46,2 |
|
4. |
Turček Vladimír |
TsTo |
5:54,9 |
|
5. |
Orlovský Ján |
KuPi |
6:06,7 |
|
6. |
Železník Vladimír |
TsTo |
6:09,5 |
|
7. |
Lacko Martin |
SlBB |
6:15,5 |
|
8. |
Michalko Ján |
LoŽi |
6:21,7 |
|
9. |
Mančík Igor |
SnBoj |
6:21,8 |
|
10. |
Dúha Marián |
SCPRu |
6:21,9 |
|
11. |
Skalník Marián |
TsTo |
6:25,1 |
|
12. |
Vlnieška Marián |
LoŽi |
6:52,1 |
|
13. |
Adamčík Miroslav |
LoŽi |
7:15,6 |
|
|
Neuwirth Robert |
TsTo |
|
diskv. |
|
|
|
|
|
|
200m polohový pretek žiačky ročník 1966 |
1. |
Paliesková Edita |
GuPu |
2:51,2 |
|
2. |
Křížová Daniela |
LoVr |
2:57,0 |
|
3. |
Daňová Renata |
TsTo |
2:57,3 |
|
4. |
Tanušková Jarmila |
GuPu |
3:01,3 |
|
5. |
Stínová Judita |
EsNZ |
3:04,7 |
|
6. |
Mišková Daniela |
ZVLPB |
3:06,7 |
|
7. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
3:07,2 |
|
8. |
Křížová Iveta |
LoVr |
3:10,8 |
|
9. |
Kondéová Alena |
TsTo |
3:11,5 |
|
10. |
Salamánková Jana |
LoŽi |
3:19,8 |
|
11. |
Klobúčníková Iveta |
EsNZ |
3:20,8 |
|
12. |
Závodná Miroslava |
LoŽi |
3:25,2 |
|
|
|
|
|
|
|
200m polohový pretek žiačky ročník 1965 |
1. |
Domanická Adriana |
SnBoj |
2:41,7 |
|
2. |
Svrčková Ivona |
UKB |
2:44,4 |
|
3. |
Palčová Patrícia |
LoPr |
2:50,0 |
|
4. |
Kolcunová Tatiana |
LoPr |
2:50,9 |
|
5. |
Nakladalová Jana |
UKB |
2:53,4 |
|
6. |
Dovalová Izabela |
SlBB |
2:54,4 |
|
7. |
Duffeková Edita |
VŠTr |
2:55,1 |
|
8. |
Konšteková Mariana |
UKB |
3:02,6 |
|
9. |
Ďuríková Katarína |
TsTo |
3:03,3 |
|
10. |
Hajšová Drahomíra |
TsTo |
3:06,0 |
|
11. |
Vašová Jarmila |
LoŽi |
3:17,9 |
|
|
|
|
|
|
|
200m znak žiaci ročník 1966 |
1. |
Železník Vladimír |
TsTo |
2:39,4 |
|
2. |
Fehér Igor |
SVŠT |
2:42,2 |
|
3. |
Neuwirth Robert |
TsTo |
2:44,0 |
|
4. |
Marko Peter |
TsTo |
2:45,4 |
|
5. |
Orlovský Ján |
KuPi |
2:50,2 |
|
6. |
Furdík Robert |
MoBre |
2:53,7 |
|
7. |
Jirát Peter |
LoPr |
2:53,8 |
|
8. |
Michalko Ján |
LoŽi |
2:57,8 |
|
9. |
Vlnieška Marián |
LoŽi |
2:59,0 |
|
10. |
Šaliga Ivan |
TsTo |
3:02,5 |
|
11. |
Zelenský Igor |
CHZJD |
3:08,5 |
|
12. |
Adamčík Miroslav |
LoŽi |
3:15,4 |
|
|
Ďurďovič Dušan |
UKB |
|
diskv. |
|
|
|
|
|
|
100m znak žiačky ročník 1966 |
1. |
Kršáková Adriana |
UKB |
1:20,2 |
|
2. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
1:21,5 |
|
3. |
Kondéová Alena |
TsTo |
1:22,9 |
|
4. |
Mišková Daniela |
ZVLPB |
1:23,3 |
|
5. |
Klasová Alica |
SnBoj |
1:23,9 |
|
6. |
Jokmanová Gabriela |
SVŠT |
1:24,2 |
|
7. |
Hučková Zuzana |
SnBoj |
1:25,7 |
|
8. |
Mikulová Jana |
GuPu |
1:26,1 |
|
9. |
Tanušková Jarmila |
GuPu |
1:26,6 |
|
10. |
Kojšová Zita |
StMa |
1:26,9 |
|
11. |
Trokanová Yveta |
UKB |
1:27,9 |
|
12. |
Hlavátová Ivona |
StMa |
1:28,9 |
|
13. |
Stínová Judita |
EsNZ |
1:29,1 |
|
14. |
Adamíková Alexandra |
KuPi |
1:31,9 |
|
15. |
Bobáková Iveta |
CHZJD |
1:32,5 |
|
|
Nemečková Galina |
SVŠT |
|
nenastúpila |
|
|
|
|
|
|
100m znak žiačky ročník 1965 |
1. |
Dovalová Izabela |
SlBB |
1:16,3 |
|
2. |
Kolcunová Tatiana |
LoPr |
1:17,8 |
|
3. |
Nakladalová Jana |
UKB |
1:19,6 |
|
4. |
Švrčková Ivona |
UKB |
1:21,0? |
|
5. |
Košecká Jana |
SVŠT |
1:20,1? |
|
6. |
Ďuríková Katarína |
TsTo |
1:21,3 |
|
7. |
Čechová Jana |
LoŽi |
1:23,6 |
|
8. |
Duffeková Edita |
VŠTr |
1:27,1 |
|
9. |
Vašová Jarmila |
LoŽi |
1:27,8 |
|
10. |
Kračmerová Zdenka |
StMa |
1:29,3 |
|
11. |
Faturová Adriana |
GuPu |
1:30,0 |
|
|
|
|
|
|
|
100m prsia žiaci ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
1:17,7 |
|
2. |
Palacký František |
ČHKo |
1:24,1 |
|
3. |
Beňo Vladimír |
LoŽi |
1:25,7 |
|
4. |
Gréc Vladimír |
UKB |
1:26,2 |
|
5. |
Girášek Ľubomír |
LoPr |
1:27,8 |
|
6. |
Leponi Peter |
GuPu |
1:28,2 |
|
7. |
Šujanský Robert |
LoŽi |
1:29,0 |
|
8. |
Jurík Ľuboš |
UKB |
1:30,8 |
|
9. |
Vass Marek |
UKB |
1:31,1 |
|
10. |
Makaran Miloš |
KúPi |
1:32,5 |
|
11. |
Šaliga Ivan |
TsTo |
1:33,5 |
|
12. |
Kováč Jaroslav |
UKB |
1:36,8 |
|
|
Vitko Juraj |
TsTo |
|
diskv. |
|
Hnát Peter |
LoPr |
|
diskv. |
|
|
|
|
|
|
100m motýlik žiaci ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
1:07,4 |
|
2. |
Fehér Igor |
SVŠT |
1:10,2 |
|
3. |
Turček Vladimír |
TsTo |
1:13,9 |
|
4. |
Skladaný Juraj |
TsTo |
1:15,3 |
|
5. |
Lacko Martin |
SlBB |
1:17,1 |
|
6. |
Čiško Peter |
TsTo |
1:18,9 |
|
7. |
Vass Marek |
UKB |
1:20,0 |
|
8-9. |
Skalník Marian |
TsTo |
1:20,1 |
|
8-9. |
Dúha Marian |
CSPRu |
1:20,1 |
|
10. |
Leponi Peter |
GuPu |
1:22,2 |
|
|
|
|
|
|
|
200m motýlik žiačky ročník 1966 |
1. |
Stínová Judita |
EsNZ |
3:04,2 |
|
2. |
Ďurčová Alica |
StMa |
3:08,4 |
|
3. |
Daňová Renata |
TsTo |
3:08,9 |
|
4. |
Křížová Daniela |
LoVr |
3:22,7 |
|
5. |
Křížová Michaela |
LoVr |
3:38,8 |
|
6. |
Závodná Miroslava |
LoŽi |
3:56,5 |
|
|
Klobučníková Iveta |
EsNZ |
|
diskv. |
|
|
|
|
|
|
400m voľný spôsob žiaci ročník 1966 |
1. |
Girášek Ľubomír |
LoPr |
4:53,4 |
|
2. |
Lacko Martin |
SlBB |
4:54,3 |
|
3. |
Bugiš Mikuláš |
ČHKo |
5:04,4 |
|
4. |
Jirát Peter |
LoPr |
5:07,0 |
|
5. |
Marko Peter |
TsTo |
5:12,2 |
|
6. |
Furdík Robert |
MoBre |
5:13,0 |
|
7. |
Rosskopf Rudolf |
UKB |
5:13,8 |
|
8. |
Mandula Juraj |
ČHKo |
5:14,3 |
|
9. |
Železník Vladimír |
TsTo |
5:15,1 |
|
10. |
Mančík Igor |
SnBoj |
5:15,2 |
|
11. |
Čiško Peter |
TsTo |
5:25,2 |
|
12. |
Zelenský Igor |
CHZJD |
5:36,4 |
|
13. |
Hnát Peter |
LoPr |
5:39,4 |
|
14. |
Grimpliny Ivan |
CHZJD |
6:07,4 |
|
|
|
|
|
|
|
100m voľný spôsov žiačky ročník 1966 |
1. |
Daňová Renata |
TsTo |
1:08,4 |
|
2. |
Kačmáryová Slávka |
ČHKo |
1:10,3 |
|
3. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
1:10,8 |
|
4. |
Paliesková Edita |
GuPu |
1:11,1 |
|
5. |
Štefanková Jana |
LoPr |
1:11,1 |
|
6. |
Dacejová Oxana |
LoPr |
1:11,8 |
|
7. |
Tanušková Jarmila |
GuPu |
1:11,9 |
|
8. |
Mikulová Jana |
GuPu |
1:12,0 |
|
9. |
Kršáková Adriana |
UKB |
1:12,4 |
|
10. |
Hučková Zuzana |
SnBoj |
1:12,8 |
|
11. |
Halamová Dana |
TsTo |
1:14,3 |
|
12. |
Stínová Judita |
EsNZ |
1:16,1 |
|
13. |
Kondéová Alena |
TsTo |
1:16,3 |
|
14. |
Trokanová Yvetta |
UKB |
1:19,1 |
|
15. |
Klobučníková Iveta |
EsNZ |
1:23,4 |
|
|
|
|
|
|
|
100m voľný spôsob žiačky ročník 1965 |
1. |
Hutárová Zdena |
LoŽi |
1:03,5 |
|
2. |
Lukáčová Iveta |
ČHKo |
1:06,4 |
|
3. |
Machková Adriana |
SVŠT |
1:07,3 |
|
4. |
Švrčková Yvonna |
UKB |
1:07,9 |
|
5. |
Košecká Jana |
SVŠT |
1:09,2 |
|
6. |
Nakladalová Jana |
UKB |
1:12,7 |
|
7. |
Ďuríková Katarína |
TsTo |
1:12,7 |
|
8. |
Hajšová Drahoslava |
TsTo |
1:13,0 |
|
9. |
Kolcunová Tatiana |
LoPr |
1:13,1 |
|
10. |
Duffeková Edita |
VŠTr |
1:13,3 |
|
11. |
Dovalová Izabela |
SlBB |
1:13,5 |
|
|
|
|
|
|
|
200m polohový pretek žiaci ročník 1966 |
1. |
Bukovský Igor |
StMa |
2:34,1 |
|
2. |
Fehér Igor |
SVŠT |
2:37,7 |
|
3. |
Turček Vladimír |
TsTo |
2:44,9 |
|
4. |
Skladaný Juraj |
TsTo |
2:46,8 |
|
5. |
Vass Marek |
UKB |
2:48,6 |
|
6. |
Girášek Ľubomír |
LoPr |
2:49,2 |
|
7. |
Mančík Igor |
SnBoj |
2:50,8 |
|
8. |
Lepeni Igor |
GuPu |
2:51,3 |
|
9. |
Orlovský Ján |
KuPi |
2:51,6 |
|
10. |
Neuwirth Robert |
TsTo |
2:53,2 |
|
11. |
Rosskopf Rudolf |
UKB |
2:55,0 |
|
12. |
Dúha Marian |
SCPRu |
2:57,9 |
|
13. |
Valachovič Roman |
StMa |
2:58,6 |
|
14. |
Vlnieška Marian |
LoŽi |
3:00,3 |
|
15. |
Furdík Robert |
MoBre |
3:01,3 |
|
|
|
|
|
|
|
400m polohový pretek žiačky ročník 1966 |
1. |
Paliesková Edita |
GuPu |
6:07,8 |
|
2. |
Fraňová Slávka |
SCPRu |
6:22,4 |
|
3. |
Křížová Daniela |
LoVr |
6:22,5 |
|
4. |
Stínová Judita |
ESNZ |
6:28,0 |
|
5. |
Krajčíková Iveta |
TsTo |
6:34,6 |
|
6. |
Daňová Renata |
TsTo |
6:39,1 |
|
7. |
Křížová Michaela |
LoVr |
6:46,9 |
|
8. |
Kondéová Alena |
TsTo |
6:49,1 |
|
9. |
Salamánková Jana |
LoŽi |
7:14,3 |
|
|
|
|
|
|
|
400m polohový pretek žiačky ročník 1965 |
1. |
Hutárová Zdena |
LoŽi |
5:42,6 |
|
2. |
Machková Adriena |
SVŠT |
5:44,1 |
|
3. |
Domanická Adriana |
SnBoj |
5:48,3 |
|
4. |
Košecká Jana |
SVŠT |
6:03,9 |
|
5. |
Švrčková Yvonna |
UKB |
6:11,5 |
|
6. |
Dovalová Izabela |
SlBB |
6:22,1 |
|
7. |
Hajšová Drahoslava |
TsTo |
6:31,4 |
|
8. |
Baranovičová Gabriela |
KuPi |
6:33,7 |
|
9. |
Mrázová Silvia |
StMa |
6:46,6 |
|
10. |
Kračmerová Zdenka |
StMa |
6:54,7 |
|
11. |
Čechová Jana |
LoŽi |
7:04,4 |
|
12. |
Vašová Jarmila |
LoŽi |
7:12,5 |
|